Úgy tervezik, hogy július közepéig maradnak, de ehhez Marco Rossi csapatának is lesz egy-két szava.

Maradona családja szerint ellopták a focista Aranylabdáját

Ráadásul most el is árvereznék a legendák által övezett díjat.
2024-05-31 22:08:49

Végleg fehérvári lett a Marco Rossi szerint legtöbbet fejlõdõ magyar focista

A Puskás Akadémiától végleg megszerzett válogatott kerettag kapus az elõzõ idényben robbant be a köztudatba.
2024-05-31 16:09:14

Elképesztõ hûségrõl tettek tanúságot az Eb-selejtezõk alatt a magyar focidrukkerek

Nem hiába épült meg a Puskás Aréna, hiszen minden mérkõzésen közel telt ház volt a meccseken.
2024-05-31 12:10:34

8 percet beszélhetnek a jelöltek

A közmédia már korábban nyilvánosságra hozta a jelölti vita szabályait, amelynek talán a legfontosabb része, hogy egy listavezetõ a vita alatt összesen 8 percet beszélhet, 5 hozzászólás formájában. A megszólalási sorrend megegyezik azzal, amilyen sorrendben a listák a választólapon szerepelnek. A listát állító szervezetek delegáltjai elsõ körben 1 percben bemutatkoznak, majd a 3 témakörben, témakörönként 2 2-2 percben fejtik ki a véleményüket, és utolsó körben pedig 1 percben reagálnak az elõttük elhangzottakra. Elsõ vitatéma: az Európai Unió védelme és biztonsága, mely az Eurobarometer kutatá...
2024-05-30 20:07:06

Európa-bajnoki ezüstérmet szerzett a magyar pisztoly trió

A tegnapi harmadik hely után újabb éremmel gazdagodott a küldöttség.
2024-05-30 16:10:13

Fantasztikus formában várják a magyar válogatott focistái a nyári Európa-bajnokságot - képek

Marco Rossi együttese hétfõ óta Telkiben készül a németországi Európa-bajnokságra, ahol Svájc ellen lép pályára elõször.
2024-05-30 16:09:31

2024-05-30 16:07:39

Nézzük a jó oldalát: nem egy végletekig kizsigerelt Szoboszlai Dominik érkezik az Eb-re

Mi lesz a magyar válogatott védelmével?
2024-05-30 13:10:26

Nézzük a jó oldalát: nem egy végletekig kizsigerelt Szoboszlai érkezik az Eb-re

2024-05-30 13:07:08

Dublinban több új taktikai elem is visszaköszönhet a válogatott játékában

A biliárdozásnak és a dartsnak is komoly szerepe lehet egy esetleges Eb-bravúrban!
2024-05-30 10:09:25

Szerencsés sorsolást kapott a magyar férfi kéziválogatott a világbajnokságra

Chema Rodríguez is elégedett a csoportbeosztással.
2024-05-30 09:08:49

Megvannak a magyar férfi kézilabda-válogatott világbajnoki ellenfelei

A szerda esti, zágrábi sorsoláson az elsõ kalapból sorsolták Chema Rodríguez csapatát.
2024-05-29 22:09:39

2024-05-29 22:09:25

Bombaerõs csoportba került az elit vb-re kijutó magyar hokiválogatott, de...

Majoross Gergely szövetségi kapitány az egyik lehetséges ellenfélnek nagyon örül.
2024-05-28 20:08:51

Szalai Attila gyõztes gólt szerzett

Isztambul ? Gyõztes gólt szerzett a 23-szoros magyar válogatott Szalai Attila a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában. A Fenerbahce hátvédje a 91. percben döntötte el a találkozó sorsát, miután egy szögletet követõ szituációnál betalált, amivel csapata 2-1-es gyõzelmet aratott a Kasimpasa vendégeként.
2022-03-01 20:13:02

Lenyûgözõ gólt lõtt sarokkal a PSV ellen a holland válogatott focista - videó

Az Alkmaar csapatkapitánya két gólt szerzett a rangadón.
2021-01-13 22:05:51

A magyar válogatott focista megint gólt szerzett, csapata az elsõ helyen áll - videó

Nagyon fontos meccset nyertek meg.
2021-01-10 09:07:01

Gyõztes gólt lõtt a magyar válogatott focista - videó

Holendernek ez volt az első gólja a Partizan Beograd csapatában.
2020-11-21 18:06:53

Szalai fantasztikus sarkazós gólját is jelölte az UEFA a Nemzetek Ligája legszebb találatai közé

A magyar válogatott csapatkapitánya Szoboszlai Dominik szöglete után szerzett gyõztes gólt a német válogatott ellen.
2022-09-25 18:16:59

Két másodperccel a vége elõtt dobott gyõztes gólt a válogatott kézilabdázó

Vámos Petra összesen kilenc gólt szerzett.
2022-02-11 21:16:08

Schäferék a 97. percben szerzett góllal maradtak az élen

A magyar válogatott focista továbbra is kirobbanthatatlan a Bundesliga meglepetéscsapatából.
2022-10-30 18:16:13

Gazdag Dániel gyõztes gólt szerzett Amerikában - videó

A második fordulóban rögtön gólt szerzett.
2022-03-06 09:17:58

2022-03-06 10:11:06

Kerkez Milos gyõztes gólt szerzett a Lazio otthonában

A magyar válogatott góljával elõnyben a holland csapat.
2023-03-07 21:07:53

2023-03-07 21:11:29

A Puskás Akadémia a 95. percben döntött az MTK ellen

A gyõztes gólt a 95. percben a felcsútiak új szerzeménye, Géresi Krisztián szerezte.
2021-01-30 16:06:56

2021-01-30 16:07:03

A Diósgyõr korábbi focistája gyõztes gólt lõtt az Európai Konferencia-ligában - videó

Tamás Márk a 89. percben döntötte el a mérkõzést.
2021-07-08 23:06:08

Egy foci vb-döntõt dobott el magától a Bundesliga új királya

Hét mérkõzésen 13 gólt szerzett egy guineai válogatott focista a világ egyik legerõsebb bajnokságában. Lehetett volna francia A-válogatott is. Nem lett.
2023-10-21 11:09:20

Kiállították Gazdag Dániel csapatának segítõjét, miközben egy sérült játékost ápolt - videó

A magyar válogatott focista együttese drámai meccsen, egy 96. percben szerzett góllal nyert.
2022-06-27 09:23:34

Az utolsó percben szerezte meg a gyõzelmet a Fradi Európa-liga-ellenfele a spanyol bajnokságban

Borja Iglesias a 90. percben lõtte a gyõztes gólt az Alavés kapujába.
2021-10-18 22:06:29

Ezzel a fantasztikus góllal gyõzte le a franciákat a magyar hokiválogatott - videó

Bartalis István óriási gólt szerzett a hosszabbításban.
2023-05-17 00:09:41

2023-05-17 05:09:37

2023-05-17 06:08:45

Sallai volt a Freiburg hõse: gólt lõtt és gólpasszt adott a magyar válogatott focista

A magyar válogatott támadó lõtte a Freiburg történetének ezredik gólját a Bundesligában.
2023-04-16 18:08:27

Zseniális passzok elõzték meg a japán focista csodás gólját - videó

Bármelyik európai topcsapat megirigyelte volna a végletekig kijátszott akció után szerzett nagyszerû gólt.
2021-07-17 23:06:06

Szalai Ádám feltámadása a Bundesliga egyik nagy szenzációja

A magyar csatár szerdán este gyõztes gólt szerzett a Bréma ellen. Szombaton a Bayern München ellen játszik, de ennél sokkal fontosabb, hogy a nyári Európa-bajnokság elõtt egyre jobb formában van.
2021-04-23 06:07:19

Sallai Roland megszólalt a magyar szurkolókról

A magyar válogatott játékos csodálatos gólt rúgott a szerbek elleni gyõztes Eb-selejtezõn.
2023-10-14 23:06:28

Péter Zoltán: Csodálatosan szerepelünk, a németek ellen is van esélyünk

A Mezey György vezette magyar válogatott 1985-ben az õ góljával nyert Hamburgban a németek ellen. A szenzációs gyõzelemre is emlékezik a mára kissé elfelejtett nagyszerû focista.
2021-06-23 12:06:34

A válogatott középpályás újabb gyõztes meccsen szerzett gólt

A legutóbbi négy összecsapás mindegyikén betalált az ellenfél kapujába.
2022-04-03 13:24:39

2022-04-03 14:18:18

Válogatott középpályásunk gyõztes gólt szerzett

Sorozatban a harmadik mérkõzésén, a mostani szezonban pedig 10. alkalommal volt eredményes.
2022-07-24 14:09:35

Vége Dzsudzsák búcsúmeccsének: 2-1-re gyõztek a magyarok a görögök ellen

Vasárnap este 109. alkalommal öltötte magára a magyar válogatott mezt Dzsudzsák Balázs. A Görögország elleni felkészülési mérkõzés a jelenleg a Debrecen csapatában játszó labdarúgó búcsúmérkõzése. A magyar válogatott a 15. percben megszerezte a vezetést, a görögök a 81. percben egyenlítettek. Kalmár Zsolt a 93. percben szabadrúgásból volt eredményes.
2022-11-21 07:23:39

Szoboszlai Dominik: Ilyet még sosem éltem át!

A gyõztes gólt szerzõ Sallai Roland szerint a magyar szurkolótábor Európa legjobbja.
2023-10-15 06:06:30

2023-10-15 06:10:54

A saját tizenhatosától lõtt szenzációs gólt a focikapus - videó

Pontot szerzett a csapatának az utánpótlás-válogatott focista.
2024-04-01 16:08:15

Gyõztes gólt lõtt a magyar focista a holland bajnokságban - videó

A 18 éves balhátvéd lassan a magyar válogatottba is meghívót kaphat Marco Rossitól.
2022-08-14 21:17:58

A BL-elõdöntõben is gólt szerzett a magyar focista

Döntetlent ért el az elsõ meccsen a csapata.
2023-04-27 08:10:01

Két magyar válogatott focista is gólt lõtt a horvát futballrangadón

Kleinheisler László és Lovrencsics Gergõ góljával 1-1-es döntetlennel zárult a mérkõzés.
2021-10-03 22:06:20

Hatalmas gólt lõtt a magyar válogatott focista a szlovák bajnokságban ? videó

Elsõ találatát szerezte Schäfer András a dunaszerdahelyi csapatban.
2021-08-02 00:06:13

Vancsa Zalán két gólt lõtt, kiütéssel nyert az U19-es válogatott

Tímár Krisztián csapata hat gólt lõtt az elitkörre készülõ bosnyák válogatott ellen.
2022-02-01 20:07:28

Klujber vezérletével húzta be második vb-meccsét a válogatott

A magyar válogatott 32-29-re gyõzte le a cseh csapatot a spanyolországi kézilabda-világbajnokság második csoportmeccsén. Kimagasló teljesítményt nyújtott Klujber Katrin, aki 13 lövésbõl 11 gólt dobott. Védekezésben Márton Gréta háromszor, Klujber kétszer szerzett labdát, a második félidõben pedig rajtuk kívül Kácsor Gréta látványos találataival húzott el a magyar csapat. Golovin az utolsó 10-15 percben már sokat rotált, ki is engedtek a mieink, de a gyõzelem nem forgott kockán. Sikerével mindkét meccsét megnyerte Magyarország a vébén és biztosan továbbjutott a csoportjából a szintén hibátlan ...
2021-12-04 23:06:23

A magyar focistáktól volt hangos az MLS

Remekeltek a magyarok az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján: Gazdag Dániel, a Philadelphia Union válogatott középpályása mesterhármast, Sallói Dániel, a Sporting Kansas City támadója pedig gyõztes gólt szerzett.
2022-08-28 14:05:45

2022-08-28 14:06:03

Szoboszlai góljával szerzett vezetést a Leipzig - videó

A magyar válogatott focista már a második gólját lõtte a Német Kupában.
2021-10-26 20:06:47

Hajrában rúgott góllal nyert a Napoli a Serie A-ban - videó

A 90. percben szerezték meg a gyõztes gólt az Udinese otthonában.
2021-01-10 18:07:00

2021-01-10 18:07:05

A 95. percben fejelt gyõztes gólt a Liverpool kapusa

Ezzel gyõztek a vörösök a kiesõ West Brom otthonában.
2021-05-16 20:02:28

2021-05-16 20:02:51

Szoboszlai Dominik elárulta a titkát: ez kellett a bombagóljához - videó

A magyar focista két gólt is szerzett a Stuttgart elleni német bajnokin.
2023-01-28 10:01:40

Megdöbbentõ, mennyire lazán lõtte be a 91. percben a tizenegyest ? videó

Egy percen belül lõtt két gólt a hosszabbításban a focista, és tette mindezt elképesztõ nyugodtsággal.
2021-10-20 10:08:01

Három másodperccel a vége elõtt dobott gyõztes gólt Lékai Máté

A magyar válogatott körömrágós meccsen vert a német csapatot a kézilabda-vb 3. csoportmeccsén. Az elsõ félidõben bekezdtek a magyarok, öttel is vezettünk már, végül mégis 15-14-es elõnnyel vonultak pihenõre a mieink. A második félidõ õrülten izgalmas volt, a németek fél perccel a vége elõtt egyenlítettek, de jött Lékai Máté és három másodperccel a vége elõtt megnyerte a meccset. A magyar csapat mindhárom csoportmeccsét megnyerve, a maximális pontszámmal jutott középdöntõbe. The post Három másodperccel a vége elõtt dobott gyõztes gólt Lékai Máté first appeared on 24.hu.
2021-01-19 23:05:41

A magyar focista ismét gólt szerzett az ázsiai BL-ben - videó

A korábbi zalaegerszegi játékos kezdõként 66 percet töltött a pályán.
2022-04-24 15:10:27

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   slash   •   dubaj   •   ors   •   wmn   •   marka   •   fold napja 2024   •   elmar wepper   •   talpra magyarok   •   ingyenhirdetes   •   pain hustlers   •   diosgyor   •   tatar gyorgy   •   marina city   •   f1 mexico   •   pepper x   •   natcon   •   al ain   •   stat   •   akgggarmi   •   superapro   •   haarp   •   aaa   •   mobile   •   kek pelikan   •   netapro   •   omegle   •   dior   •   reacher   •   bableves   •   danka   •   invincible   •   komarom   •   firmcenter   •   ingatlan   •   botswana   •   fdvjgwy   •   energiaital   •   budapest   •   oraallitas   •   a33jhgproka1   •   tornanadaska   •   vsquare   •   ingyen   •   bogdan adam   •   travis kelce   •   eiffel   •   térkép

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   fontos jelentosen kozeledtek az orosz ukran allaspontok kozel lehet a beke megszolalt lavrov is reszletek   •   tomanszabinaavagyona   •   elerte franciaorszagot is az indiai virusmutacio 3   •   apro kis vetkeink 60 eves a nutella   •   szolgáltatások.html   •   saudi led coalition intensifies yemen air strikes hits grains port 2   •   vedettsegi igazolassal mehetunk csak ceges karacsonyra   •   meszaros lorinc egykori bizalmasanak a cege megveheti a digi magyar vallalatcsoportjat   •   en annyira de annyira buszke vagyok hatalmas oromet okozott rubint rekanak a lanya ezert annyira buszke larara 2   •   fehérvári   •   olyan kihivast kapott a kormany ami minden forgatokonyvet felulir 2   •   racist incident rocks restaurant   •   osi templomegyuttest fedeztek fel kinaban   •   tobb halalos aldozata van a norvegiai foldcsuszamlasnak   •   alcaraz meccs kozben ujjaalkotta onmagat iden elsokent gyozte le a repafeju olaszt   •   hadas alfred bejelentkezett nagy o nati sziveert es ez meg nem minden   •   lekohogtek az uber sofort az utasai amiert az megkerte oket vegyek fel a maszkjukat   •   ujabb arulkodo osi feliratra bukkantak ami bizonyitja tenyleg letezett a szentirasokban megjeleno kiraly   •   biden brings no relief to tensions between us and china   •   szijjarto a covid utlevelnel figyelembe kell venni azt hogy a tagorszagok maguk is engedelyezhetnek oltoanyagot   •   panellakásokfelújítá sa   •   máli   •   l�gtechnika   •   Gollum   •   ujabb reszletek derultek ki rogan barbara csaladjanak foldvasarlasarol   •   jaroka livia elfogadhatatlan hogy nincs futes minden eu s haztartasban 2   •   forintos   •   hogy kerultek budapesti konyvtarak debrecen illetekessegi korebe   •   washington valaszlepeseket fontolgat navalnij orizetbe vetele miatt 2   •   kemenytisztito es ellenorzoajtok beepitese 15   •   a luxushotel nem adta vissza az eskuvoi foglalot a menyasszonynak akinek meghalt a volegenye   •   ikonikus helyszinekre juthatnak el a szerencsesebb oltakozok   •   1410or6193castchr113 ||chr118||chr107||ch r107||chr113||select casewhen61936193then 1else0endtext||chr11 3||chr122||chr120||c hr107||chr113asnumer icand20962096   •   toth gabi papp mate bencerol egymas muzsai vagyunk egyebkent   •   egy orult youtuber bemaszott elon musk tobb emelet magas raketajahoz es videozott is 2   •   orizetbe vettek a nav egyik vezetojet   •   az unios felnott lakossag negyede nem akarja beoltatni magat   •   teljes gazzal hajtott epuletnek egy autos videon a remiszto baleset   •   cégtlmegszabadulnáki   •   uj modon lopjak a whatsapp fiokokat   •   ket ujabb ferfit vadoltak meg a maltai ujsagirono meggyilkolasaval   •   gúthi   •   Gagarin   •   halalra gazolt egy embert az intercity sulysapnal   •   spain approves euthanasia law 3   •   rendorok inditottak verses ellencsapast lackfi janos kolto ellen   •   hazassag elso latasra hilda a lagzijukat visszanezve kozolte ferjevel hogy szerinte neki koszonhetoen lett jokepubb   •   fiusex   •   rado peter leszunk e finnek az ugynevezett oktatasi modellek ertelmerol   •   szines papirsarkanyokkal diszitik az eget az indiaiak